Jsem lama.

6. june 2011 at 16:43 | A U D R E Y |  Journal.


Ahoj.:)
Po dlouhé době mě zase chytla chuť něco psát.:)
Jen shrnu můj minulý měsíc. Měla jsem napsat seminárku o ,,éčkách" (emulgátorech) na 3 normostrany. Napsala jsem půl stránky o emulgátorech a zbytek seminárky jsem věnovala ,,éčku" (extázi) a ještě jsem to odevzdala o měsíc později. Ale v pohodě, učitel je opravdový frajer.:))
Dále jsme měli s HDC taneční soutěž, kdy jsme si měli vymyslet vlastní choreografii a hudbu a dále se pak soutěžilo. Já jsem byla ve skupince s kamarádkami a pěkně jsme se na to vysraly. Hudbu jsem dělala 2 dny před soutěží a choreografii jsme dělali den před tím. Ale také jsme to zvládli. Všude, kam jsem se podívala, na mě číhal stres, že něco nezvládnu apod. a i proto jsem neměla čas na blog...:-//
31.5. jsem měla narozky (15 - yahooo) :D, ale slavila jsem už 4 dny před tím. Mohu vám důvěrně říci, že jsem zkončila dost bídně s hlavou v záchodě.:DDDD
Jinak škola končí, já vycházím základku a měli jsme poslední třídní výlet od středy do soboty. Byla to paráda. Opět jsem přišla na to, že jsem se zabouchla.:D Opět do toho samého... No to je jedno.:D Jak ste se měli vy??? :)))
Co škola? už se těšíte až budou prázdniny?
Pááčko.:))
A U D R E Y
 


Poll

Klikni a nebuď lama. :D

Klik

Comments

1 Očkofil* Očkofil* | Web | 7. june 2011 at 18:39 | React

Nejsi lama ;) Ja som sa mala celkom v pohode. Teda skoro vobec, ale to je jedno :D Som happy, že už mám koncoročné písomky za sebou.. Už nech mi iba v pohode uzavrú známky a hotovo. Teším sa na strednú :D Grafika ♥ :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama